Festival Čokolády Tábor
čokopárty
Toulava

 

Facebook

 

Náš facebook

 

 

 

 

Doporučujeme navštívit:
(partnerské weby)

 

Doporučujeme: Navštivte také stránky www.visittabor.eu - Oficiální web města Tábora

BONBON - Exkluzivní čokoládové bonbony a pralinky podle originální receptury

Café Budík - u nás máš času dost!

Volná místa

Hledámě spolupracovníky pro práci u nás - máme několik volných míst, která bychom rádi obsadili

Volné pozice :

 

1. Pracovník herny pro děti - práce ve tvořivé dílně, kde si návštěvníci zkouší práci s marcipánem a čokoládou. Pomoc při tvoření, balení hotových výrobků, úklid pracoviště.

Hledáme ženu, která má dobrý vztah k dětem, umí dobře komunikovat, má odolnost vůči stresu, je pracovitá, schopná pracovat v kolekticu, flexibilní a nekonfliktní.

Pracovní doba je formou krátký/dlouhý týden. Pracovní poměr je hlavní, 6 hod. úvazek. Tato pozice bude volná od 1.4.2015.

TATO POZICE JE URČENA VÝHRADNĚ PRO OSOBY SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM.

 

2. Cukrářka - práce ve výrobně muzea. Modelování s marcipánem, pečení, dekorování výrobků, balení výrobků.

Hledáme pracovníka, který je ideálně vyučen v oboru, ale není to podmínkou. Musí mít kladný vztah k cukrářské práci, být schopný fungovat v kolektivu, dobrá fyzická kondice, nekonfliktní povaha, manuální zručnost.

Pracovní doba je formou krátký/dlouhý týden. Pracovní poměr je hlavní, 6 hod. úvazek, sjednává se na dobu určitou do 31.12.2015, poté může být prodloužen.

TATO POZICE JE URČENA VÝHRADNĚ PRO OSOBY SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM.

 

3. Portýr - náplní práce je nenáročná ostraha muzea během návštevnického provozu, dohled nad expozicí, informační servis pro návštěvníky, drobná údržba a úklid.

Hledáme muže v dobré fyzické kondici (celý den je na nohou), s dobrou komunikací a ideálně znalostí anglického jazyka. Předpokladem je vysoká odolnost proti stresu, dobrá manuální zručnost, příjemné vystupování a projev.

Pracovní doba je formou krátký/dlouhý týden. Pracovní poměr je hlavní, 6 hod. úvazek. Tato pozice bude volná od 1.4.2015.


TATO POZICE JE URČENA VÝHRADNĚ PRO OSOBY SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM.

Nabízíme práci v atraktivním prostředí v historickém centru Tábora s dobrým dopravním spojením. Flexibilně se přizpůsobíme Vaším požadavkům, pro mimotáborské je možnost přespání při střídání směn. Platové podmínky se odvýjí od vašeho přístupu k práci.
Máte-li zájem o bližší informace, pište na zelivska.lenka@cokomuzeum.cz a sjednejte si pracovní pohovor. Vítáme všechny schopné lidi, kteří chtějí pracovat a práce v našem muzeu by je bavila.

muzeum cokolady a marcipanu tabor

Tento projekt CZ.1.14/3.2.00/05.01829

“Vybudování Muzea čokolády a marcipánu v Táboře”
je spolufinancován Evropskou unií