Praktické informace pro návštěvníky muzea

1. Máme otevřeno každý den, tedy včetně všech svátků, víkendů a volných dní.
  2. Pro skupinu do 10 osob není třeba rezervovat vstupenky.
  3. Tvořivá herna je součástí expozice, není přístupná samostatně.
  4. Kočárky i golfové hole je třeba zanechat v recepci muzea, nebo ve vstupní hale.
  5. Na prohlídku muzea je třeba mít miminko v šátku nebo v ruce či přenosném vaku.
  6. Do muzea není možný vstup s domácími mazlíčky (výjimkou může být pes v tašce).
  7. Čokolaterie muzea je součástí expozice a jako taková podléhá vstupnému do muzea.
  8. Rádi vám dáme čokoládu sebou do kelímku.
  9. Vstup do muzea pro děti do 15 let je možný pouze v doprovodu dospělé osoby.

Věříme, že se vám u nás bude líbit. Výjimky z výše uvedených pravidel jsou možné na základě předchozí domluvy s manažerem muzea nebo s recepčními. Těšíme se na vás. Tým muzea.

TIPY JAK ZÍSKÁTE NĚCO NAVÍC

• TOULAVKA – zážitková karta regionu Toulava, v jehož srdci se nachází město Tábor. Získáte slevy do zajímavých atrakcí v blízkém okolí města a slevu k nám do muzea 10% nebo 20%. Více o projektu, prodejní místa, pravidla najdete zde : http://toulava.cz/?i=223&c=2586
  • 3+1 neboli Trojvstupenka do Muzea čokolády a marcipánu, Muzea Lega a Filmové zbrojnice na Housově mlýně. Platí pro rodinu a při počtu 2+3 ušetříte 250,- Kč - více informací zde
  • Senior Pass - slevová karta pro seniory nad 60 let. Držitelé získávají slevu 20 % na vstupné. Kartu nelze v muzeu zakoupit.
  • LIPNOCARD - zážitková karta regionu Lipensko. Karta je v prodeji v našem muzeu, kromě slevy 10 % na rodinnou a 20 % na individuální vstupenku získáte ještě zajímavé bonuse při cestě na Lipno. Cena karty 149 Kč.
  • Vstupné zdarma do muzea v rámci ubytovacího balíčku v hotelech MAS, Dvořák, Palcát a Gold Chotoviny.
  • Vstupné se slevou 10% a 20% při ubytování v hotelu Palcát, Dvořák, v pensionech Modrá růže, Konstanz, Na hradbách.
  • 1 vstupenka pro dítě zdarma při nákupu v obchodech sítě BONBON nad 400,- Kč. www.bon-bon.cz
  • Vstupenka na Festival čokolády Tábor zdarma při zakoupení balíčku Zčokoládujte se !