RODINO 2 DOSPĚLÍ A 3 DĚTI ZBYSTŘETE !!!

Připravili jsme pro Vás supervýhodnou vstupenku, která se Vám vyplatí, chcete-li navštívit 3 krásné expozice v Táboře – Muzeum čokolády a marcipánu, Muzeum Lega a Filmovou zbrojnici v Housově mlýně.

Zakoupíte-li si trojvstupenku, pak ušetříte v počtu 2+3 250,- Kč a MÁTE PROGRAM NA CELÝ DEN. Ušetříte i v případě, že jste jen 2 dospělí a 2 děti.

Jak akce funguje :

1. Vstupenka je v prodeji na pokladnách jednotlivých zážitků.

2. Její platnost je do 31.12.2016, jen je třeba dodržet počet max 2+3 (2 dospělí a max 3 děti). Upozornění : vstupné zdarma je pro děti do 6 let v Muzeu čokolády a marcipánu a na Housově mlýně, do 3 let pak v Muzeu Lega. Uplatnění vstupenky se vztahuje na platící děti.

3. Při vstupu do expozice Vám bude vstupenka znehodnocena.

4. Je třeba dodržovat interní předpisy a návštěvní řády jednotlivých expozic, stejně tak otevírací dobu expozic.

5. Vstupenka je přenosná, můžete v jiném složení absolvovat jednotlivé zážitky.

6. Tato vstupenka je cenově zvýhodněná oproti běžnému vstupnému, není proto možné ji kombinovat s dalšími slevami a akcemi.

7. Vstupenku nelze vrátit ani částečně refundovat.

Odkazy na weby jednotlivých zážitků :

DOPORUČUJEME

Jihočeská jízdenka JÍZDENKA V JIHOČESKÉM KRAJI JEN ZA 250,- KČ