Muzeum čokolády a marcipánu Tábor

Čokoakademie (série přednášek)

Chcete rozumět čokoládě ? Znát všechna její tajemství z historie, výroby, zpracování, legendy a příběhy?

Pak je tu pro vás ČOKOLÁDOVÁ AKADEMIE - série degustací, přednášek, povídání, setkání i praktických dovedností. 

Čokoládová akademie je dlouho připravovaný vzdělávací projekt našeho muzea. Zábavnou a zážitkovou formou se vám budeme snažit předat všechno, co o čokoládě víme. Budeme hlavně degustovat a to napříč vším co svět čokolády nabízí (pralinky, pecky, tabulky, tyčinky, čokoládu origine, bean to bar, boby). Pochopíte technologii a výrobu. Vyzkoušíme si vyrobit tabulku a pralinky. Budeme mluvit o historii. Uvidíme i inspiraci čokoládou v dalších oborech. 

Vše pod dohledem a se supervizí odborníků - čokolatiérů, degustátorů a muzejníků. 

Akademie primárně probíhá v prostorách našeho muzea v Táboře, ale můžeme za vámi i vycestovat, přizpůsobit se vašim možnostem a připravit akademii na míru pro vaše kulturní zařízení, knihovnu, firemní program, eventový program.....

Každý absolvent akademie získává zážitkový certifikát Čokožrouta. Také pocit, že konečně čokoládě rozumí a ví jak chytře nakupovat, skladovat, případně "po domácku" vyrábět.

Akademie má omezenou kapacitu, je vypsána v předem daných termínech. Můžete se zúčastnit jednotlivých témat samostatně, nebo celé akademie najednou (cena je pak výrazně nižší). 

Akademie je určená pro dospělé, dětem nabízíme v našem muzeu jiné programy jako např. Čokoparty či samostatné kurzy. 

 

 

 -
 -
 -
 -
Počet fotografií: 4