Kde se najíst a kde se ubytovat

Penzion Konstanz - romantika v srdci města

Tip na krásný penzion, který najdete jen 5 minut chůze od našeho muzea, na pěší zóně v Pražské ulici. Penzion nabízí romantické ubytování v historickém domě, který sám má pozoruhodnou historii. Můžete bydlet v luxusním romantickém pokoji, ale i v rodinném apartmá nebo v mini pokojíčku nad střechami Tábora. Penzion servíruje také snídaně a v přízemí se nachází kavárna s domácími zákusky, francouzskými koláči, kávou Manuel a točeným Prosseco. Skvělé výchozí místo pro návštěvu všech expozic, restaurací a kaváren a pro dovolenou v kulisách historického města.

Bližší informace a booking :
majitelka Simona Nevšímalová
tel : 777 945 529