Muzeum čokolády a marcipánu Tábor

Degustace

Degustace víno a čokoláda

 

TIP na dárek jsou naše degustace a kurzy.

Při degustacích si projdete muzeum, dozvíte se spoustu zajímavostí o výrobě a zpracování čokolády a ochutnáte TOP pralinky z naší výroby.

Pro skupiny můžeme nabídnout několik typů degustací, ať samotnou čokoládu nebo v kombinaci s kávou, vínem, rumy, … Degustace nabízíme volné nebo řízené. Obě degustace jsou připravovány na míru. Lze degustovat neomezený počet vzorků, vše je otázka dohody a finančních možností. Degustace nabízíme jak v prostorách muzea, tak můžeme za vámi kamkoliv přijet. Nově také nabízíme komentovanou prohlídku Tábora, spojenou s návštěvou našeho muzea a degustací čokolády.

Kontakt:
recepce
724 015 206, recepce@cokomuzeum.cz 

Volné degustace

Neprobíhá odborný komentář, ale zástupce muzea nabízí pralinky a čokoládu jednotlivě a odpovídá na dotazy. V případě kombinované degustace je přítomen i sommeliér. Tento typ degustace je vhodný pro velké skupiny, pro rauty, prezentace, festivaly, …

Řízená degustace

Odborná degustace s komentářem z historie čokolády, zpracování, zajímavostí, nových trendů apod. Vhodné pro menší skupiny do 50 osob, nebo pro skupiny které chtějí vědět něco navíc a mají omezené časové možnosti.

Témata degustací :

TOP TIP : Přednáška o historii čokolády spojená s malou degustací

Zábavnou formou se účastníci dozví základy výroby a historie čokolády, ochutnají vzorky různých druhů čokolád a zboří mýty, které o čokoládě kolují. Naučí se jak kupovat dobrou čokoládu a jak poznat zda to co vkládáme do úst je dobré nebo náhražka plná tuků. 

Rozsah přednášky : max 1,5 hodiny, cena dle individuálních možností (navrhneme ideální variantu). Lze realizovat jak na půdě našeho muza, tak i ve vaší firmě, hotelu, obchodě, zámku,.... Skvělé jako doprovodný program pro všechny generace. Výklad lze přizpůsobit i pro děti. 

 

 

Další varianty a kombinace : 

Čokoláda  + portské, rum, sladká vína, káva (v ceně pouze jedna z variant)

Cena tohoto typu degustace : 490,- Kč/os. Minimální počet je 15 osob. Doprava se hradí v případě, že degustace je mimo Tábor. 

 

 

 

 

  

Objednávkový formulář

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů a jejich obsahem.

Kontrolní kód

Opište prosím do políčka formuláře text z obrázku
kontrolní kód

Degustace víno a čokoláda
Degustace
Degustace
Degustace
Degustace
Degustace na zámku v Jimlíně
Degustace na zámku v Jimlíně
Počet fotografií: 7
Platební metody Platební metody Platební metody

Projekt – Modernizace prostor átria pomocí 3D malby a dekorativních prvků – registrační číslo žádosti 0380001266. Cílem projektu je zatraktivnit návštěvníkům prohlídku muzea. Projekt byl financován Evropskou unií – Next Generation EU.

Financováno Evropskou Unií
Národní plán obnovy
Ministerstvo kultury
Služby JVTP podpora trendů