Muzeum čokolády a marcipánu Tábor

Společná vstupenka Třeboň + Tábor

V květnu 2017 jsme otevřeli v Třeboni na náměstí naší první pobočku s názvem Třeboň v marcipánu. V romantickém prostředí domu ze 16. st. nabízíme tak trochu jiný pohled na město Třeboň. 12 cukrářů zpracovalo tématiku třeboňských pověstí i legend, setkáte se s významnými osobnosti jako byl Krčín, Petr Vok nebo Štěpánek Netolický. Možná se dozvíte o historii města něco více. Expozice je určená jak pro děti, tak pro dospělé a po její návštěvě můžete porovnat svět marcipánové fantazie s realitou okolního města.

Samozřejmě se dozvíte i vše o historii, výrobě a zpracování marcipánu a součástí vstupenky je také ochutnávkový setík zdarma.

Vstupenky do obou expozic můžete zakoupit buď jednotlivě v každé expozici, nebo výhodně do obou expozic najednou. K zakoupení online nebo na pokladnách.

www.trebonvmarcipanu.cz

Třeboň v marcipánu
Třeboň v marcipánu

Společná vstupenka do expozic Tábor + Třeboň

Plné vstupné 250 Kč
Snížené vstupné (dítě od 100 cm, senior, student, doprovod ZTP/P) 200 Kč
ZTP, ZTP/P, dítě do 100 cm Zdarma
Rodinné vstupné (2 dospělí + max. 3 děti) 890 Kč
Skupina nad 10 osob 230 Kč/os.
Skupina nad 20 osob 200 Kč/os.

Spojení mezi Táborem a Třeboní

Autem
cca 45 minut romantickou krajinou rybníků

Vlakem
vlak oběma směry jede každé 2 hodiny ze zastávky Tábor – Třeboň lázně. V Táboře dojdete do našeho muzea za cca 15–20 minut, v Třeboni za 10 minut.

Kolem
doporučujeme kombinaci vlak a kolo, krásná cyklostezka vede mezi Veselím nad Lužnicí a Třeboní. Absolutní rovina mezi rybníky, vhodná pro celou rodinu.

 -
 -
 -
 -
 -
 -
 -
 -
Počet fotografií: 8

 

Zakoupení vstupenek on-line

 

Platební metody Platební metody Platební metody

Projekt – Modernizace prostor átria pomocí 3D malby a dekorativních prvků – registrační číslo žádosti 0380001266. Cílem projektu je zatraktivnit návštěvníkům prohlídku muzea. Projekt byl financován Evropskou unií – Next Generation EU.

Financováno Evropskou Unií
Národní plán obnovy
Ministerstvo kultury
Služby JVTP podpora trendů